Neohodnoceno

Saunová kamna HARVIA Cilindro PC66 6 kW - černá

Saunová kamna Cilindro o výkonu 6 kW v černém metalovém provedení jsou ideální kamna pro časté polévání vodou. Vysoká stavba kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou. Kamna mají regulaci na plášti. Součástí kamen je i ochranný štít, který nemusí být namotnován. Do kamen se vejde až 75 kg kamenů. Kameny nejsou v ceně kamen. Ideální řešení do menších městkých saun!

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem u dodavatele
Kód: 190
13 790 Kč 11 397 Kč bez DPH
Kategorie: Pro střední sauny (5 - 15 m3)
Výkon (kW): 6,6

Kamna Cilindro PC66 jsou menší variantou, která patří do oblíbené rodiny válcovitých saunových topidel Cilindro. Kamna jsou skvělou alternativou k topidlům montovaným do zdi - jejich součástí je ochranný štít, který může být dle rozhodnutí zákazníka namontován či nikoli. V případě jeho využití kamna  zabírají obdobný prostor jako kamna nástěnná.

Model je navržen pro umístění do rohu, ale není to podmínkou. Ochranný nerezový lem je vždy součástí kamen, je čistě na Vás (na zákazníkovi), zda lem použije nebo nikoliv. Kamna Cilindro oslní svým designem i funkčností kdekoli v malé sauně.

Jak je u kamen typu Cilindro zvykem, také tato menší kamna mají tvar válcového koše, do kterého se vejde až 75 kg lávových kamenů, které nejsou součástí balení. Nejen díky tomuto množství lze regulovat povahu saunování. Poléváním konkrétní části kamen lze ovládat prudkost odpaření vody. Kameny v horní části pilíře se totiž zahřívají na vyšší teploty než v nižší části, což ovlivňuje rychlost a intenzitu odpařování.

Balení obsahuje:

 • elektrická saunová kamna
 • ovládání na plášti

Parametry

 • Název

  Saunová kamna HARVIA Cilindro PC66

 • Vhodný objem sauny (m3)

  5-9

 • Max. kapacita kamenů (kg)

  75