Neohodnoceno

Ocelový koš pro palivové dřevo HARVIA Legend

Luxusní ocelový koš pro palivové dřevo HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Stylová kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem u dodavatele
Kód: 625
3 890 Kč 3 215 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství
Rozměry (DxŠxV): 38,7 x 47,7 x 16,3 cm
Materiál: ocel
Materiál madla: dřevo
Výrobce: Harvia Finland Oy

Všechny doplňky nové saunové kolekce HARVIA Legend kombinují krásu přírodního dřeva a černé ocele. Celkově tak ladí s tradičním přírodním duchem, kterým se celá série Legend vyznačuje.

Koš do sauny je praktickým a elegantní doplňkem, máte-li saunová kamna na dřevo. Místo nošení polínek pro přiložení v rukách, kdy se akorát ušpiníte a jste samá kůra, je narovnáte do kovového koše a pohodlně přenesete do sauny, čímž navíc udržujete větší čistotu v sauně.

Převažujícím materiálem je nerezavějící ocel v efektní černé barvě. Koš je navíc opatřen dřevěným madlem, díky kterému je manipulace s ním bezpečnější a příjemnější, aniž byste se spálili. Madlo je tvořeno kombinací dřev dvou různých barev - světlejší ve spodní části zajímavě kontrastuje s řemeslným vzhledem ocelového "koryta" a horní válcová část v černé barvě je zvláště uzpůsobena pro příjemné držení a snadnou údržbu.