Neohodnoceno

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 SL

Tyto saunová kamna jsou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Kamna se dají navíc připojit k externímu bojleru. Voda se zahřívá souběžně s tím, jak kamna vytápí saunu. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Barva kamen je černý grafit. Kamna jsou opatřena nastavitelnými nožičkami pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem u dodavatele
Kód: 333
Značka: Harvia
23 990 Kč 19 826 Kč bez DPH
Kategorie: Saunová kamna na dřevo
Výkon (kW): 24,1
Rozměry (ŠxHxVmm): 430x510+220x760
Vhodný objem sauny (m3): 8-20
Výkon (kW): 24,1
Max. kapacita kamenů (kg): 40
Hmotnost topidla bez kamenů (kg): 70
Umístění komínového výstupu na zadní straně (mm): 120
Umístění komínového výstupu na vrchu (mm): 120
Průměr připojovacího otvoru (mm): 115
Dvířka: Skleněná
Přikládání zvenku: ano
Barva: Grafitově černá
Výrobce: Harvia Finland Oy

Saunová kamna HARVIA 20 SL mají klasický design a budou se zajisté hodit do všech větších dřevem vytápěných saun. Rovnoměrné teplo, které vydávají, a efektivní cirkulace vzduchu zaručují  příjemný zážitek při saunování.

Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snazší obsluhu změnit.

Kamna na dřevo jsou vybavena skleněnými dvířky, která dodávají nádech tradiční atmosféry finské sauny. Barva kamen je v elegantním černém grafitu.

Součást balení:

  • saunová kamna