Neohodnoceno

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240 SL

Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti, než je obvyklé, vám umožní svobodněji zvolit umístění lavic. Kamna Legend 240 jsou excelentní volbou pro středně velké sauny. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem u dodavatele
Kód: 297
34 990 Kč 28 917 Kč bez DPH
Kategorie: Saunová kamna na dřevo
Výkon (kW): 21
Vhodný objem sauny (m3): 10-24
Rozměry (ŠxHxVmm): 600x600+180x830
Váha (kg): 62
Výkon (kW): 21
Umístění komínového výstupu na vrchu (mm): 200
Max. kapacita kamenů (kg): 115
Dvířka: Skleněná
Přikládání zvenku: ano

Saunová kamna HARVIA Legend se vyznačují zpracováním napodobující drátěné koše, které jsou historicky nejstarší formou saunových kamen. Železný koš s patinou pojme až 200 kg kamení. Toto řešení topidla působí velice efektním dojmem a dodá vaší sauně severský nádech.

Model SL je pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Navíc směr otevírání dvířek se dá pro ještě snazší obsluhu změnit.

Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti, než je obvyklé, vám umožní svobodněji zvolit umístění lavic.

Dalším detailem jsou skleněná dvířka, která dodají příjmený pocit sálající z živého hořícího ohně, bezpečně však zavřeného v kamnech.

  • saunová kamna na dřevo

Parametry

  • Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240 SL
  • Vhodný objem sauny (m3)

    10-24

  • Výkon (kW)

    21