Neohodnoceno

Saunová kamna HARVIA Cilindro PC66E - Steel

 

Saunová kamna Cilindro E o výkonu 6 kW jsou ideální kamna pro časté polévání vodou. Vysoká stavba kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou. Kamna nemají regulaci na plášti, nutná externí řídící jednotka. Součástí je ochranný štít. Do kamen se vejde až 75 kg kamenů. Kameny nejsou v ceně kamen. Ideální řešení do menších městkých saun!

 

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Skladem u dodavatele
Kód: 173
Značka: Harvia
15 474 Kč 12 788 Kč bez DPH
Kategorie: Pro střední sauny (5 - 15 m3)
Výkon (kW): 6,6
Vhodný objem sauny (m3): 5-9
Max. kapacita kamenů (kg): 75
Hmotnost topidla bez kamenů (kg): 11
Výkon (kW): 6,6
Napětí (V): 400/230
Jištění (A): 3x10/1x35
Přívodní kabel (mm2): 5x1,5/3x6
Rozměry (ŠxHxVmm): 255x255x1340
Ovládací jednotka: není součástí
Barva: steel
Certifikace: CE

Kamna Cilindro PC66E jsou menší variantou, která patří do oblíbené rodiny válcovitých saunových topidel Cilindro. Kamna jsou skvělou alternativou k topidlům montovaným do zdi - jejich součástí je ochranný štít, díky kterému kamna zabírají obdobný prostor jako kamna nástěnná.

Model je navržen pro umístění do rohu, ale není to podmínkou. Ochranný nerezový lem je vždy součástí kamen, je čistě na Vás (na zákazníkovi), zda lem použije nebo nikoliv. Kamna Cilindro oslní svým designem i funkčností kdekoli v malé sauně.

Jak je u kamen typu Cilindro zvykem, také tato menší kamna mají tvar válcového koše, do kterého se vejde až 75 kg lávových kamenů, které nejsou součástí balení. Nejen díky tomuto množství lze regulovat povahu saunování. Poléváním konkrétní části kamen lze ovládat prudkost odpaření vody. Kameny v horní části pilíře se totiž zahřívají na vyšší teploty než v nižší části, což ovlivňuje rychlost a intenzitu odpařování.

Saunová kamna jsou vyráběna výhradně z nerezavějících kovů. Tento model je vhodný k častějšímu polévání vodou a je ovládán na plášti.

K ovládání kamen je třeba použít externí řídící jednotku, která není součástí balení.

Parametry

  • Název

    Saunová kamna HARVIA Cilindro PC66E

  • Vhodný objem sauny (m3)

    5-9

  • Max. kapacita kamenů (kg)

    75