Koupací vany

Koupací vany jsou vyrobeny kompletně z kvalitního sibiřského dřeva. Uvnitř vany je dostatek prostoru pro dvě osoby a pro ohřev vody slouží externí kamna. Potěšením je použití v zimě, kdy se můžete při nízké teplotě a padajícím sněhu také koupat v příjemně vyhřáté vodě horkého sudu a dopřát si tak romantickou koupel s partnerem.

 

Dřevo je přírodní materiál, odlišný od umělých materiálů. Každý kus vany je originál. Všechny naše vany jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího severského dřeva, které je díky svým vlastnostem vysoce odolné. 

 

Koupací vany jsou ručně vyrobeny z dřevěných vysušených částí, které jsou pevně spojeny pomocí nerezových pásů. Po napuštění dřevo natáhne vodu a zvětší svůj objem díky čemuž dojde ke kompletnímu utěsnění.

Cena

7137789528
17137789528
Basic thermo ofuro hot tub with standart steps and cover
od 71 378 Kč

Dřevěné horké vany jsou ručně vyrobeny z dřevěných vysušených částí, které jsou pevně spojeny nerezovými pásy. Vany jsou zcela nový model, který je určen především pro jednu či...

Kód: 61/SIB
Blue fiberglass ofuro hot tub with wooden cover and standart steps
89 528 Kč

Pohodlí, design, hygiena a jednoduchost používání jsou největší předností těchto exkluzivních horkých vany. Díky tvarované třívrstvé sklolaminátové vložce, která se používá u...

Kód: 64/THE
2 položek celkem